Kandidáti

image
image
Nestraník

Mgr. Vondráček Jiří

Narodil jsem se 10. října 1956 v Praze. Tam jsem však dlouho nepobyl a s rodiči jsem strávil své dětství, pubertu a studia v Mladé Boleslavi, resp. ve vísce nepříliš vzdálené tomuto městu. Zvládl jsem dvě vysoké školy – denní studium na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze (obor matematika – fyzika) a později formou dálkového studia Fakultu tělesné výchovy a sportu UK v Praze

Praxe a vize
Celý život jsem strávil ve školství a jsem již téměř 40 let aktivním aktérem a svědkem všech neuvěřitelných změn, které se v této citlivé oblasti po již čtyři dekády mého působení odehrávají. Deset let jako kantor a téměř 30 let jako ředitel školy. Dovoluji si v souvislosti s tím, co jsem v životě prožil, tvrdit, že mám zdravou představu o tom, co by se ve školství mělo dít a kam by se mělo dále ubírat. Celý život byl mojí velkou vášní sport a vztah ke sportu především v té aktivní formě ve mně zůstává dodnes (kolo, lyže, míčové sporty, tenis, badminton). Mojí další zálibou jsou cizí jazyky – provozuji malou soukromou jazykovou školu s osobním zaměřením na angličtinu (před lety jsem zdárně složil státní jazykovou zkoušku z tohoto jazyka) aktivně se výuce tohoto jazyka věnuji více než dvacet let.

SPOLEČNĚ PRO LIBERECKÝ KRAJ

Kandidáti

image

Ing. Klápště Jiří

TOP 09
image

Ing. Matek Štěpán

KDU-ČSL
image

Mgr. Šolc Jiří

nestraník
image

Ing. Šimůnek Josef

KDU-ČSL
image

Václav Miloslav

TOP 09
image

Procházková Lenka

KDU-ČSL
image

Mgr. Vondráček Jiří

TOP 09
image

MUDr. Šebestová Daniela

nestraník
image

Veber Tomáš

KDU-ČSL
image

Mgr. Šmejda Libor, MBA

nestraník
Aktuálně

SPOLEČNĚ
PRO LIBERECKÝ KRAJ

image

Společně pro Liberecký kraj

Naším společným cílem není nic menšího, než aby byl náš kraj vzorem fungující spolupráce, politické kultury a hlavně - dobrým místem pro život!

Více
image

25 let čekání na obchvat České Lípy

Česká Lípa je jedním z posledních větších měst, ve kterých prochází doprava přímo středem města. Trpíme tím my - obyvatelé města i životní prostředí, při sebemenším problému doprava v celém městě kolabuje.

Více
image

Opravdu se žije v našem kraji nadprůměrně?

Kvalita života je subjektivní pojem, ale naše výsledky v rámci celorepublikového výzkumu Obce v datech a Deloitte jsou vážně nelichotivé - jediný Turnov je na 11. místě, ostatní větší města se motají na konci první stovky!

Více
image

Zubní pohotovost v Libereckém kraji

Každý z nás někdy potřeboval akutní lékařské ošetření. Některé z nás přepadla bolest zubů o víkendu nebo v noci a řešili jsme kdo a kde nám vlastně může pomoci. Proč to často nejde v liberecké nemocnici?

Více
image

Kdo pomůže kultuře v Liberci?

Téma financování pilířů liberecké kultury je dlouhodobě aktuální a diskutované téma. Divadlo FX.Šaldy, ZOO nebo třeba Botanická zahrada svým významem překračují nejen město, ale celý region a jsou pro náš kraj unikátní.

Více
image

Co se suchem - Liberecký kraj na rozcestí

Dlouhotrvající sucha devastují naši krajinu a zásobu podzemních vod. Od roku 2014 se prohlubuje deficit srážek, rok 2018 byl druhým nejsušším rokem od roku 1961 a je zřejmé, že ani letos se nedočkáme zlepšení situace. Mizivé zásoby sněhu a chybějící srážk

Více
Podporují nás
image

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda, MBA