Kandidáti

image
image
KDU-ČSL

Veber Tomáš

Narodil jsem se v roce 1963 v Praze a až do sametové revoluce žil na Žižkově.

Vystudoval Střední odborné učiliště v oboru mechanik optických přístrojů a následně pak Střední průmyslovou školu Škoda auto v Mladé Boleslavi. Odtud pochází i má žena, se kterou máme čtyři děti. Seznámili se v jezdeckém oddíle, neboť oba máme stejného koníčka - koně.

Při hledání vhodného místa pro svojí rodinu a zálibu jsme našli zemědělskou usedlost nedaleko Turnova, kde žijeme již bezmála dvacet let. Turnov jsme si zamilovali, je to podle nás úžasné město pro život a to včetně nádherné krajiny Českého ráje a sousedské pospolitosti například v Kadeřavském sboru dobrovolných hasičů. Z okna našeho domu vidíme v dáli jedinečnou architekturu Ještědu, dominantu Liberce. Ostatně do Liberce a Jablonce dojíždím často i na zápasy ve fotbale, protože náš starší syn hrál postupně za oba tyto kluby v žákovské i dorostenecké soutěži. Nedaleko České Lípy mají zase rodiče chalupu, takže se cítím být s celým naším krajem opravdu propojen.

Kandidovat jsem se rozhodl proto, aby krásy tohoto kraje byly předány jeho dětem a následujícím generacím pokud možno ve stejné podobě, jako můžeme nyní užívat my. Myslím si, že není dobré jenom kritizovat, bez osobní účasti se nic nezmění - k tomu by chtěl využít všech svých zkušeností z mnoha oborů, kterými si v životě prošel. V současnosti své technické vzdělání uplatňuji jako konstruktér technických svítidel v turnovské firmě.

SPOLEČNĚ PRO LIBERECKÝ KRAJ

Kandidáti

image

Ing. Klápště Jiří

TOP 09
image

Ing. Matek Štěpán

KDU-ČSL
image

Mgr. Šolc Jiří

nestraník
image

Ing. Šimůnek Josef

KDU-ČSL
image

Václav Miloslav

TOP 09
image

Procházková Lenka

KDU-ČSL
image

Mgr. Vondráček Jiří

TOP 09
image

MUDr. Šebestová Daniela

nestraník
image

Veber Tomáš

KDU-ČSL
image

Mgr. Šmejda Libor, MBA

nestraník
Aktuálně

SPOLEČNĚ
PRO LIBERECKÝ KRAJ

image

Společně pro Liberecký kraj

Naším společným cílem není nic menšího, než aby byl náš kraj vzorem fungující spolupráce, politické kultury a hlavně - dobrým místem pro život!

Více
image

25 let čekání na obchvat České Lípy

Česká Lípa je jedním z posledních větších měst, ve kterých prochází doprava přímo středem města. Trpíme tím my - obyvatelé města i životní prostředí, při sebemenším problému doprava v celém městě kolabuje.

Více
image

Opravdu se žije v našem kraji nadprůměrně?

Kvalita života je subjektivní pojem, ale naše výsledky v rámci celorepublikového výzkumu Obce v datech a Deloitte jsou vážně nelichotivé - jediný Turnov je na 11. místě, ostatní větší města se motají na konci první stovky!

Více
image

Zubní pohotovost v Libereckém kraji

Každý z nás někdy potřeboval akutní lékařské ošetření. Některé z nás přepadla bolest zubů o víkendu nebo v noci a řešili jsme kdo a kde nám vlastně může pomoci. Proč to často nejde v liberecké nemocnici?

Více
image

Kdo pomůže kultuře v Liberci?

Téma financování pilířů liberecké kultury je dlouhodobě aktuální a diskutované téma. Divadlo FX.Šaldy, ZOO nebo třeba Botanická zahrada svým významem překračují nejen město, ale celý region a jsou pro náš kraj unikátní.

Více
image

Co se suchem - Liberecký kraj na rozcestí

Dlouhotrvající sucha devastují naši krajinu a zásobu podzemních vod. Od roku 2014 se prohlubuje deficit srážek, rok 2018 byl druhým nejsušším rokem od roku 1961 a je zřejmé, že ani letos se nedočkáme zlepšení situace. Mizivé zásoby sněhu a chybějící srážk

Více
Podporují nás
image

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda, MBA