Kandidáti

image
image
KDU-ČSL

Šimůnek Josef

Pocházím z Libštátu v Podkrkonoší. Je mi 42 let a s rodinou, tedy manželkou a třemi dcerami žiji v České Lípě. Vyznáním jsem katolický křesťan. Volný čas rád tráví v přírodě, ať už při horské turistice, v sedle kola nebo s pádlem v ruce. Doma se věnuji hře na kytaru nebo amatérskému studiu teologie.

Praxe a vize
Vystudoval jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze v oboru Podniková ekonomika a management. Tomuto oboru se věnuji také celou svou profesní kariéru, z toho posledních dvanáct let jako finanční manažer společnosti MEGA TRUCKING BOHEMIA, mezinárodního silničního dopravce.

V politice zastávám pravicově konzervativní postoje a jsem členem KDU-ČSL. Za tuto stranu jsem byl jedno volební období členem obecního zastupitelstva v Libštátě. Nyní se ucházím o podporu voličů jako kandidát do krajského zastupitelstva na kandidátce volební koalice Společně pro Liberecký kraj.

Mým volebním mottem je: Kraj bez dluhů, ale s duší!

SPOLEČNĚ PRO LIBERECKÝ KRAJ

Kandidáti

image

Ing. Klápště Jiří

TOP 09
image

Ing. Matek Štěpán

KDU-ČSL
image

Mgr. Šolc Jiří

nestraník
image

Ing. Šimůnek Josef

KDU-ČSL
image

Václav Miloslav

TOP 09
image

Procházková Lenka

KDU-ČSL
image

Mgr. Vondráček Jiří

TOP 09
image

MUDr. Šebestová Daniela

nestraník
image

Veber Tomáš

KDU-ČSL
image

Mgr. Šmejda Libor, MBA

nestraník
Aktuálně

SPOLEČNĚ
PRO LIBERECKÝ KRAJ

image

Společně pro Liberecký kraj

Naším společným cílem není nic menšího, než aby byl náš kraj vzorem fungující spolupráce, politické kultury a hlavně - dobrým místem pro život!

Více
image

25 let čekání na obchvat České Lípy

Česká Lípa je jedním z posledních větších měst, ve kterých prochází doprava přímo středem města. Trpíme tím my - obyvatelé města i životní prostředí, při sebemenším problému doprava v celém městě kolabuje.

Více
image

Opravdu se žije v našem kraji nadprůměrně?

Kvalita života je subjektivní pojem, ale naše výsledky v rámci celorepublikového výzkumu Obce v datech a Deloitte jsou vážně nelichotivé - jediný Turnov je na 11. místě, ostatní větší města se motají na konci první stovky!

Více
image

Zubní pohotovost v Libereckém kraji

Každý z nás někdy potřeboval akutní lékařské ošetření. Některé z nás přepadla bolest zubů o víkendu nebo v noci a řešili jsme kdo a kde nám vlastně může pomoci. Proč to často nejde v liberecké nemocnici?

Více
image

Kdo pomůže kultuře v Liberci?

Téma financování pilířů liberecké kultury je dlouhodobě aktuální a diskutované téma. Divadlo FX.Šaldy, ZOO nebo třeba Botanická zahrada svým významem překračují nejen město, ale celý region a jsou pro náš kraj unikátní.

Více
image

Co se suchem - Liberecký kraj na rozcestí

Dlouhotrvající sucha devastují naši krajinu a zásobu podzemních vod. Od roku 2014 se prohlubuje deficit srážek, rok 2018 byl druhým nejsušším rokem od roku 1961 a je zřejmé, že ani letos se nedočkáme zlepšení situace. Mizivé zásoby sněhu a chybějící srážk

Více
Podporují nás
image

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda, MBA