Kandidáti

image
image
KDU-ČSL

Procházková Lenka

Narodila jsem se v roce 1973 v Liberci. Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu v Turnově, obor všeobecná zdravotní sestra. Po absolvování povinné praxe jsem odešla pracovat na operační sály, dodělala atestaci a stala se atestovanou instrumentářkou. Pracovala jsem jako instrumentářka ve FNKV, v Ústřední vojenské nemocnici a poté odjela studovat a pracovat do kanadského Vancouveru. Po mnoha životních peripetiích v rodině jsem se vrátila zpět do Liberce. Nutno říci, že žádné z životních etap nelituji a všechny pokorně přijímám, včetně té, která mě přivedla zpět do Liberce.

Praxe a vize
V současné době pracuji jako instrumentářka na operačním sále v Krajské nemocnici Liberec. Jsem členkou KDU-ČSL, místopředsedkyní OV KDU-ČSL,členkou KV KDU-ČSL a na úrovni města jsem ve výboru sociálně zdravotním a bezpečnostním. Nejsem jistě v současné době nejostřílenějším matadorem v politice, ale mám drive, potřebu získávat nové zkušenosti, ale hlavně mám chuť udržovat, ale v případě nutnosti i měnit věci k lepšímu.

Politika mi vzala mnoho iluzí, už vím, že není jen černá a bílá, že se na ní musí neustále pracovat, ustupovat nebo naopak si pevně stát za svým, když je to potřeba.

Mým hlavním tématem je zdravotnictví a sociální oblast, ale nechci „zamrznout“ jen na těchto dvou specializacích. Jsem ovlivňována i mnoha dalšími, jako je ekologie, životní prostředí, kultura, náboženství atd.

Chci naplňovat heslo, že “pro dosažení úspěchu ve volbách se vůbec nemusíme vzdávat hodnot a principů, které dlouhodobě zastáváme.“

SPOLEČNĚ PRO LIBERECKÝ KRAJ

Kandidáti

image

Ing. Klápště Jiří

TOP 09
image

Ing. Matek Štěpán

KDU-ČSL
image

Mgr. Šolc Jiří

nestraník
image

Ing. Šimůnek Josef

KDU-ČSL
image

Václav Miloslav

TOP 09
image

Procházková Lenka

KDU-ČSL
image

Mgr. Vondráček Jiří

TOP 09
image

MUDr. Šebestová Daniela

nestraník
image

Veber Tomáš

KDU-ČSL
image

Mgr. Šmejda Libor, MBA

nestraník
Aktuálně

SPOLEČNĚ
PRO LIBERECKÝ KRAJ

image

Společně pro Liberecký kraj

Naším společným cílem není nic menšího, než aby byl náš kraj vzorem fungující spolupráce, politické kultury a hlavně - dobrým místem pro život!

Více
image

25 let čekání na obchvat České Lípy

Česká Lípa je jedním z posledních větších měst, ve kterých prochází doprava přímo středem města. Trpíme tím my - obyvatelé města i životní prostředí, při sebemenším problému doprava v celém městě kolabuje.

Více
image

Opravdu se žije v našem kraji nadprůměrně?

Kvalita života je subjektivní pojem, ale naše výsledky v rámci celorepublikového výzkumu Obce v datech a Deloitte jsou vážně nelichotivé - jediný Turnov je na 11. místě, ostatní větší města se motají na konci první stovky!

Více
image

Zubní pohotovost v Libereckém kraji

Každý z nás někdy potřeboval akutní lékařské ošetření. Některé z nás přepadla bolest zubů o víkendu nebo v noci a řešili jsme kdo a kde nám vlastně může pomoci. Proč to často nejde v liberecké nemocnici?

Více
image

Kdo pomůže kultuře v Liberci?

Téma financování pilířů liberecké kultury je dlouhodobě aktuální a diskutované téma. Divadlo FX.Šaldy, ZOO nebo třeba Botanická zahrada svým významem překračují nejen město, ale celý region a jsou pro náš kraj unikátní.

Více
image

Co se suchem - Liberecký kraj na rozcestí

Dlouhotrvající sucha devastují naši krajinu a zásobu podzemních vod. Od roku 2014 se prohlubuje deficit srážek, rok 2018 byl druhým nejsušším rokem od roku 1961 a je zřejmé, že ani letos se nedočkáme zlepšení situace. Mizivé zásoby sněhu a chybějící srážk

Více
Podporují nás
image

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda, MBA