Kandidáti

image
image
TOP 09

Miloslav Václav

Narodil jsem se v roce 1976 ve Frýdlantu v Čechách. Krátce poté jsem se přestěhoval do České Lípy, kde žiji doposud. V České Lípě bydlíme se svou přítelkyní a dvěma dětmi v malém domečku. Z mých mnoha koníčků bych chtěl vyzdvihnout hlavně jízdu na koloběžce, kole a momentálně i běh, kde se připravuji na každoroční City Cross Run Česká Lípa. Další zálibou je čtení o vesmíru a jeho záhadách.

Praxe a vize
Vystudoval jsem Integrovanou střední školu technického zaměření. Neminula mě vojenská služba, kde mě obsadili na pozici řidiče v Karlových Varech. Po návratu z vojenské základní služby jsem odcestoval na zkušenou do Izraele, kde jsem strávil přibližně rok života. Po návratu ze zahraničí jsem zůstal u volantu jako poštovní doručovatel. Při každodenním kontaktu s lidmi a jejich názory jsem se rozhodl vstoupit do komunální politiky a pokusit se změnit zavedené pořádky. A proto jsem se v roce 2010 přihlásil do politické strany TOP 09, kde jsem ke dnešnímu dni regionálním předsedou TOP 09 Česká Lípa. Dále působím i jako místopředseda krajského výboru TOP 09 Liberecký kraj. Profesí jsem menší živnostník ve stavebnictví.

Na komunální úrovni pracuji za politický subjekt Živá Lípa jako člen výboru pro sociální a zdravotní politiku města Česká Lípa. Dále již 5 rokem funguji ve výboru pro pronájem a prodej.

Z mých mnoha koníčků, bych chtěl vystihnout hlavně jízdu na koloběžce, kole a momentálně i běh, kde se připravuji na každoroční City Cross Run Česká Lípa. Další zálibou je čtení o vesmíru a jeho záhadách.

Nyní chci své zkušenosti a znalosti uplatnit v krajské politice.

SPOLEČNĚ PRO LIBERECKÝ KRAJ

Kandidáti

image

Ing. Klápště Jiří

TOP 09
image

Ing. Matek Štěpán

KDU-ČSL
image

Mgr. Šolc Jiří

nestraník
image

Ing. Šimůnek Josef

KDU-ČSL
image

Václav Miloslav

TOP 09
image

Procházková Lenka

KDU-ČSL
image

Mgr. Vondráček Jiří

TOP 09
image

MUDr. Šebestová Daniela

nestraník
image

Veber Tomáš

KDU-ČSL
image

Mgr. Šmejda Libor, MBA

nestraník
Aktuálně

SPOLEČNĚ
PRO LIBERECKÝ KRAJ

image

Společně pro Liberecký kraj

Naším společným cílem není nic menšího, než aby byl náš kraj vzorem fungující spolupráce, politické kultury a hlavně - dobrým místem pro život!

Více
image

25 let čekání na obchvat České Lípy

Česká Lípa je jedním z posledních větších měst, ve kterých prochází doprava přímo středem města. Trpíme tím my - obyvatelé města i životní prostředí, při sebemenším problému doprava v celém městě kolabuje.

Více
image

Opravdu se žije v našem kraji nadprůměrně?

Kvalita života je subjektivní pojem, ale naše výsledky v rámci celorepublikového výzkumu Obce v datech a Deloitte jsou vážně nelichotivé - jediný Turnov je na 11. místě, ostatní větší města se motají na konci první stovky!

Více
image

Zubní pohotovost v Libereckém kraji

Každý z nás někdy potřeboval akutní lékařské ošetření. Některé z nás přepadla bolest zubů o víkendu nebo v noci a řešili jsme kdo a kde nám vlastně může pomoci. Proč to často nejde v liberecké nemocnici?

Více
image

Kdo pomůže kultuře v Liberci?

Téma financování pilířů liberecké kultury je dlouhodobě aktuální a diskutované téma. Divadlo FX.Šaldy, ZOO nebo třeba Botanická zahrada svým významem překračují nejen město, ale celý region a jsou pro náš kraj unikátní.

Více
image

Co se suchem - Liberecký kraj na rozcestí

Dlouhotrvající sucha devastují naši krajinu a zásobu podzemních vod. Od roku 2014 se prohlubuje deficit srážek, rok 2018 byl druhým nejsušším rokem od roku 1961 a je zřejmé, že ani letos se nedočkáme zlepšení situace. Mizivé zásoby sněhu a chybějící srážk

Více
Podporují nás
image

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda, MBA